SG73P1JTTD64R9D
MFR.Part #
SG73P1JTTD64R9D
JLCPCB Part #
C4233014
Description
-55℃~+155℃ 333mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS