SG73P1JTTD6493D
MFR.Part #
SG73P1JTTD6493D
JLCPCB Part #
C4309165
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS