SG73P1JTTD6491F
MFR.Part #
SG73P1JTTD6491F
JLCPCB Part #
C4314612
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS