SG73P1JTTD6343F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD6343F
JLCPCB Part #
C4316050
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS