SG73P1JTTD6340D
MFR.Part #
SG73P1JTTD6340D
JLCPCB Part #
C3993048
Description
-55℃~+155℃ 333mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS