SG73P1JTTD622G
MFR.Part #
SG73P1JTTD622G
JLCPCB Part #
C3983691
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS