SG73P1JTTD6202F
MFR.Part #
SG73P1JTTD6202F
JLCPCB Part #
C4039423
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS