SG73P1JTTD6201D
MFR.Part #
SG73P1JTTD6201D
JLCPCB Part #
C4142042
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS