SG73P1JTTD6193D
MFR.Part #
SG73P1JTTD6193D
JLCPCB Part #
C4307366
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS