SG73P1JTTD6041F
MFR.Part #
SG73P1JTTD6041F
JLCPCB Part #
C4234140
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS