SG73P1JTTD5762F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5762F
JLCPCB Part #
C4208535
Description
-55℃~+155℃ 333mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS