SG73P1JTTD5761D
MFR.Part #
SG73P1JTTD5761D
JLCPCB Part #
C3998287
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS