SG73P1JTTD56R2F
MFR.Part #
SG73P1JTTD56R2F
JLCPCB Part #
C6294915
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS