SG73P1JTTD5622F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5622F
JLCPCB Part #
C4088848
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS