SG73P1JTTD5600F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5600F
JLCPCB Part #
C4054187
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS