SG73P1JTTD5110F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5110F
JLCPCB Part #
C3923790
Description
-55℃~+155℃ 333mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS