SG73P1JTTD5102D
MFR.Part #
SG73P1JTTD5102D
JLCPCB Part #
C4090787
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS