SG73P1JTTD5100D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD5100D
JLCPCB Part #
C4231389
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS