SG73P1JTTD4R99F
MFR.Part #
SG73P1JTTD4R99F
JLCPCB Part #
C4106363
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS