SG73P1JTTD4R3G
MFR.Part #
SG73P1JTTD4R3G
JLCPCB Part #
C4232476
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS