SG73P1JTTD4R32F
MFR.Part #
SG73P1JTTD4R32F
JLCPCB Part #
C3991011
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS