SG73P1JTTD49R9D
MFR.Part #
SG73P1JTTD49R9D
JLCPCB Part #
C4053118
Description
-55℃~+155℃ 333mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS