SG73P1JTTD4991D
MFR.Part #
SG73P1JTTD4991D
JLCPCB Part #
C4143867
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS