SG73P1JTTD4870F
MFR.Part #
SG73P1JTTD4870F
JLCPCB Part #
C4162855
Description
-55℃~+155℃ 333mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS