SG73P1JTTD474G
MFR.Part #
SG73P1JTTD474G
JLCPCB Part #
C4302975
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS