SG73P1JTTD4320D
MFR.Part #
SG73P1JTTD4320D
JLCPCB Part #
C4229637
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS