SG73P1JTTD431G
MFR.Part #
SG73P1JTTD431G
JLCPCB Part #
C4149811
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS