SG73P1JTTD42R2D
MFR.Part #
SG73P1JTTD42R2D
JLCPCB Part #
C4293308
Description
-55℃~+155℃ 333mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS