SG73P1JTTD4022D
MFR.Part #
SG73P1JTTD4022D
JLCPCB Part #
C4018926
Description
-55℃~+155℃ 333mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS