SG73P1JTTD4020F
MFR.Part #
SG73P1JTTD4020F
JLCPCB Part #
C4294256
Description
-55℃~+155℃ 333mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS