SG73P1JTTD3R6G
MFR.Part #
SG73P1JTTD3R6G
JLCPCB Part #
C4326559
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS