SG73P1JTTD3R65F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD3R65F
JLCPCB Part #
C4168557
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.65Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS