SG73P1JTTD3R30F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3R30F
JLCPCB Part #
C4312795
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS