SG73P1JTTD3R0G
MFR.Part #
SG73P1JTTD3R0G
JLCPCB Part #
C4296849
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS