SG73P1JTTD394G
MFR.Part #
SG73P1JTTD394G
JLCPCB Part #
C4285182
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS