SG73P1JTTD3743F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3743F
JLCPCB Part #
C4015546
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS