SG73P1JTTD3740D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3740D
JLCPCB Part #
C4258383
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS