SG73P1JTTD36R0F
MFR.Part #
SG73P1JTTD36R0F
JLCPCB Part #
C4261610
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS