SG73P1JTTD360G
MFR.Part #
SG73P1JTTD360G
JLCPCB Part #
C4159917
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS