SG73P1JTTD35R7F
MFR.Part #
SG73P1JTTD35R7F
JLCPCB Part #
C4099329
Description
-55℃~+155℃ 333mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS