SG73P1JTTD3480F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3480F
JLCPCB Part #
C3951596
Description
-55℃~+155℃ 333mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS