SG73P1JTTD3403F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3403F
JLCPCB Part #
C3963153
Description
-55℃~+155℃ 333mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS