SG73P1JTTD335J
MFR.Part #
SG73P1JTTD335J
JLCPCB Part #
C5893535
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS