SG73P1JTTD334J
MFR.Part #
SG73P1JTTD334J
JLCPCB Part #
C4282226
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS