SG73P1JTTD3321D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3321D
JLCPCB Part #
C4293920
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS