SG73P1JTTD3301D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3301D
JLCPCB Part #
C4299118
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS