SG73P1JTTD3300F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3300F
JLCPCB Part #
C2575942
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS