SG73P1JTTD3241D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3241D
JLCPCB Part #
C3961611
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS