SG73P1JTTD3090D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3090D
JLCPCB Part #
C4314077
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS