SG73P1JTTD3013F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3013F
JLCPCB Part #
C4022535
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS